У виконкомі Франківська задумалися про звільнення шкільних сторожів та слюсарів з електриками

Автор: Турій Роман

27 Nov, 2014 14:47

Поділитись публікацією
У виконкомі Франківська задумалися про звільнення шкільних сторожів та слюсарів з електриками

Міський голова Віктор Анушкевичус впевнений – в галузі освіти можна суттєво оптимізувати штатний розпис.

Читайте також: Індустріального парку в Франківську не буде? І взагалі, ті парки десь існують не на папері? – фактчек Галки

Така ідея виникла під час дискусії щодо доцільності введення посади завгоспа у Будинку Вчителя.

Проти розширення штату виступив секретар міської ради Микола Вітенко. За його словами, є пряма заборона Кабміну на розширення бюджетних посад, тому освітянам варто провести внутрішню оптимізацію.

Натомість заступник міського голови Михайло Верес запевнив – пів ставки на завгоспа, яка необхідна Будинку Вчителя – це абсолютно небагато.

«Сьогодні директор Будинку Вчителя, вона й так сама зробила ремонт, не може вона тепер вечорами ще й прибігати, дивитися за системою опалення, чи щось таке. Є нове приміщення, воно повинне функціонувати», – каже Верес.

Прокоментував дискусію міський голова Віктор Анушкевичус. Він зізнався – проблема неоднозначна. Як приклад він навів ситуацію з новим дитячо-юнацьким центром, площею в 600 метрів квадратних.

«З одного боку ми не можемо допустити, аби приміщення пустувало, з іншого – не можемо йти всупереч постанові Кабміну, яке забороняє розширювати штати», – риторично зазначив Анушкевичус.

Мер також погодився, що штатні посади в галузі освіти можна суттєво оптимізувати.

«Я Вам 100% гарантую, що деякі посади можна скасувати чи скоротити»

Згодом виконкомівці розширили поле роздумів – вирішили, що можна зекономити і на звільненні сторожів шкіл та дитсадків.

«Якщо 25 шкіл заключать угоду з однією фірмою, думаю, така фірма піде на певні уступки в плані ціни, бо це серйозний підряд», – прокоментував перший віце-мер Зіновій Фітель

В ході дискусії у членів МВК навіть виникла ідея створити службу технічного обслуговування, яка б замінила ще й освітянських слюсарів чи електриків.

В підсумку мер доручив, аби кожен техпрацівник школи завів журнал, та записував, коли прийшов на роботу, і чим займався впродовж робочого дня.