У військкоматі прокоментували відео із лежачим цивільним біля працівників ТЦК у Франківську (ВІДЕО)

Автор: Борис Марія

13 Apr, 2023 10:54

Поділитись публікацією
У військкоматі прокоментували відео із лежачим цивільним біля працівників ТЦК у Франківську (ВІДЕО)

Днями у соцмережах з’явилися відео, де нібито працівники ТЦК намагалися силоміць відвезти молодого чоловіка у військкомат.

Але той з незрозумілих причин лежав біля автівки поліції, пише Галка.

 

В Івано-Франківському ТЦК прокоментували відео, яке вже встигло отримати чимало переглядів та викликало значний резонанс.

Військові кажуть, що з відео неможливо зрозуміти реальну ситуацію, адже вона може бути вирвана з контексту. Тож потрібно розібратися. Для цього ТЦК проводить перевірку.

“В мережі інтернет поширюється відео, де авторка звинувачує представників ТЦК та СП у протиправних діях щодо цивільної особи поблизу автомобіля патрульної поліції. З даного фрагменту відео неможливо зрозуміти реальну ситуацію, яка трапилась, але користувачі соцмереж вже зробили емоційні висновки. Керівництвом Івано-Франківського обласного ТЦК та СП призначено перевірка щодо даного випадку”, – кажуть в ТЦК.

Там обіцяють, що у разі виявлення порушень – винних притягнуть до відповідальності.

“Наголошуємо, що заходи з оповіщення проводяться в межах повноважень та згідно чинного законодавства. Водночас, нагадуємо громадянам про необхідність уточнення військово-облікових даних. За ухилення від мобілізації та неявку на виклик до територіального центру комплектування та соціальної підтримки передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність”, – додали в ТЦК.

Галці стало відомо, що на лінію швидкої допомоги “103” та у поліцію на “102” повідомлень і викликів за адресою і щодо даного інциденту не надходило.