У військовій поліклініці пояснили, чому відправили важкохворого бійця назад в АТО

Автор: Турій Роман

06 Кві, 2015 14:33

Поділитись публікацією
У військовій поліклініці пояснили, чому відправили важкохворого бійця назад в АТО

Начальник військової поліклініки в Івано-Франківську Марина Шокалюк пояснила, чому офтальмолог Ігор Коновал не відправив важкохворого бійця АТО на додаткове обстеження.

У коментарі “Галці” медик зізналася – у поліклініці дійсно не взяли до уваги дані огляду з приватного медичного центру.

“Він прийшов з приватної…невідомо чим вони його обстежували..Не хочу ні на кого наговорювати, але там не один раз були нарікання на тих приватних. Лікар наш подивився, з того що він бачив – там порушення зорового нерва, чи очного дна не було. Диск зорового нерва теж був в нормі. По очному дну у нього нема ніяких проблем, не було до чого придертися. На тому (обладнанні – прим. “Галки”), що в нас”, – пояснила Марина Михайлівна.

Вона розповіла, що у бійця завершувала відпустка, і лікар не міг направити його в інші лікувальні заклади. Це має право робити лише військкомат та військова частина. Також вона не виключила, що у Журавльова могло й статися різке погіршення зору, опісля відвідин поліклініки в Івано-Франківську.

Як інформувала “Галка” раніше, офтальмолог військової поліклініки в Івано-Франківську Ігор Коновал, скаржиться боєць, проігнорував серйозні проблеми зі здоров’ям пацієнта.