У “Військовому містечку” капітально ремонтують двір (ФОТО)

Автор: Застава Максим

27 May, 2020 16:03

Поділитись публікацією
У “Військовому містечку” капітально ремонтують двір (ФОТО)

Ремонт тротуару, влаштування парковки та ремонт проїзду – комплексні роботи з перетворення двору розпочали у «Військовому містечку». Оновлену прибудинкову територію отримає двір на вул. Чорновола, 144, а опісля – й 142.

Читайте також: Кабінет офтальмології осучаснили у франківській поліклініці №5 (ФОТО)

Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

“Мешканці мікрорайону тішаться початку робіт, адже робіт не проводилося давненько. «Раніше тут був облаштований проїзд, але машини його розбили. Також тут був розбитий тротуар. Тому добре, що почали ремонт”, – ділиться враженнями мешканець Володимир Васильович.

Як зауважують підрядники, тут передбачено брукування двору, влаштування парковки, ремонт тротуару та проїжджої частини. Почали ремонт 2 дні тому, але за сприятливих погодних умов планують завершити їх за два тижні. Після того, роботи продовжать на сусідню прибудинкову територію на вул. Чорновола, 142.

Депутат цього мікрорайону Андрій Грималюк наголошує, що проект реконструкції обгоровав з громадою.

“Ми спілкувалися і обговорювали всі нюанси. Бо важливо, щоб було розуміння і спільне бачення. Тут були проблеми з тротуарами, особливо для маломобільних груп. Тому ми враховували ці зауваження та побажання при проектуванні”, – каже Грималюк.

Міський голова Руслан Марцінків зізнається, що ця прибудинкова територія потребувала змін, бо була у жахливому стані. Тому й прийняли рішення змінити ситуацію.

“Насправді, незважаючи на брак коштів, продовжуємо ремонти дворів. Сподіваюся, що таки вдасться відремонтувати 40-50 адрес. Великий позитив, що дозволяє сподіватися на такий результат – це розуміння і готовність підрядників виконувати роботи й у борг. Тому не зупиняємо темпи”, – наголосив Марцінків.

Як повідомляла “Галка”, міжбудинкові проїзди та прибудинкові території на вул. Чорновола, 142 та 144 ремонтують за 2 мільйони 600 тисяч гривень.