У всій Україні найбільше шукали новини, коли була політична напруга, на Прикарпатті – під час падіння гривні, – дослідження пошуку в Інтернеті

Автор: Людмила Баран

29 Oct, 2015 12:05

У всій Україні найбільше шукали  новини, коли була політична напруга, на Прикарпатті – під час падіння гривні, –  дослідження пошуку в Інтернеті

Компанія “Яндекс.Україна” 29 жовтня в Івано-Франківську презентувала результати дослідження пошукових запитів з області в Інтернеті.

Читайте також: "Салат-мавпа" та "червона риба з товстолобика": що шукають франківці у мережі перед Новим роком?

Керівниця прес-служби компанії Наталія Журавльова розповіла, що кожного дня до “Яндекса” надходить 20 мільйонів пошукових запитів з України, 180 тисяч – з Івано-Франківської області.

Найбільше прикарпатські користувачі шукають соцмережі. На другомі місці – ігри, на третьому – кіно. Четверте місце розділили порно і навчання.

За словами Наталії Журавльової, в останні два роки зросла частота пошуку новин. До жовтня 2013-ого була 16 тисяч запитів, навесні 2014 року, під час анексії Криму, – 64 тисячі запитів на новини.

“В інших регіонах найбільше шукали новини, коли була політична напруга, на Івано-Франківщині – під час падіння гривні”, – зауважила Наталія Журавльова.

У топ-десятці запитів до пошуковика – “вк”, “однокласники”, “порно”, “гугл”, “вконтакте”, “ютуб”, “погода”, “перекладач”. І за останні два роки ці запити не змінилися.

Як зауважила Наталія Журавльова,  на Прикарпатті 575 тисяч осіб віком від 15 років користуються Інтернетом. Це – 50% населення у цій віковій групі. Інтернет-користувачі Івано-Франківщини молодші, ніж в більшості областей України.

Близько 200 тисяч прикарпатців  користуються “Яндексом”. Їхня кількість не зменшилася, незважаючи на політичну ситуацію в Україні. Найбільше падіння користування пошуковиком відбулося, коли у Донецькій та Луганській областях не було світла.

“Заклики не користуватися російськими продуктами ніяк не вплинули на кількість наших користувачів”, – відзначила Наталія Журавльова.

 

 

Теги:
Яндекс