У виконкомі не знають, за чий кошт працює польова кухня, на якій піариться Марцінків (ДОКУМЕНТ, ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

04 Jan, 2023 17:26

Поділитись публікацією
У виконкомі не знають, за чий кошт працює польова кухня, на якій піариться Марцінків (ДОКУМЕНТ, ФОТО)

За ініціативи міського голови Івано-Франківська мікрорайонами міста працює польова кухня. За чий кошт вона працює – у міській раді не знають. 

Про це йдеться у відповіді заступника міського голови Руслана Гайди.

При цьому “з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади не здійснювалося видатків щодо придбання та забезпечення роботи польової кухні”. 

За інформацією “Галки” польова кухня була отримана Івано-Франківськом в якості гуманітарної допомоги у березні 2022 р. від партнерського міста Ополє (Польща). До грудня того ж року обладнання не використовувалося. 

11 грудня міський голова Руслан Марцінків повідомив, що містом незабаром почне курсувати “переїзна кухня”. “Вона буде їздити в першу чергу в ті райони, де найбільше виключають світло. Будемо годувати тих людей, які потребують”, – сказав мер.

Відтоді на сторінці Марцінківа регулярно з’являються фотозвіти про його особисту участь в роботі кухні в форматі зустрічей з іванофранківцями. На фото також видно роботу працівників комунальної установи “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба”. Вона фінансується саме за кошт Івано-Франківської міської територіальної громади.

Читайте також: Марцінків спробує завадити об'єднанню франківських університетів позачерговою сесією