У Яремче для татів полеглих Героїв України організували духовну реабілітацію (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

29 Sep, 2022 17:32

Поділитись публікацією
У Яремче для татів полеглих Героїв України організували духовну реабілітацію (ФОТО)

Днями у Яремче тривала духовно-реабілітаційна програма для татів полеглих Героїв України, організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Учасниками заходу стали десятеро батьків загиблих воїнів з різних куточків України.

Читайте також: Франківську молодь кличуть на пішу прощу до Зарваниці

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Духовний супровід групи здійснювали отець Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства, а також отець Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Реабілітаційна програма включала духовне спілкування, психологічну допомогу, екскурсії в Карпатах та відпочинок. Щодня батьки загиблих українських Героїв спільно молилися, спілкувалися в колі зі своїми духівниками та ділилися власними переживаннями.

Також тати полеглих захисників завітали у найбільший гірськолижний курорт України “Буковель”, відвідали парк розваг “Полонина Перці” та скельно-печерний комплекс “Скелі Довбуша”.

Захід проходив у рамках проєкту Департаменту військового капеланства “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)”.