У Яремче українці та румуни обговорили, як покращити безпеку у громадах (ФОТО)

15 Чер, 2021 13:55

У Яремче українці та румуни обговорили, як покращити безпеку у громадах (ФОТО)

У Яремче відбулась зустріч із іноземними партнерами області.

у ній взяли участь делегації Генерального інспекторату надзвичайних ситуацій та Генерального інспекторату авіації Міністерства внутрішніх справ Румунії, Генерального інспекторату жандармерії та Інспекції з надзвичайних ситуацій “Буковина” Сучавського повіту, Головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській та Чернівецькій областях, а також представники влади.

Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

Присутній обговорили спільний проєкт «Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом посилення спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE». Зокрема, наголосили на юридичних питаннях, пов’язаних з розгортанням місій допомоги в надзвичайних ситуаціях та особливості перетину кордону і митних процедур у контексті виконання спільних заходів реагування.

“Цей міжнародний проєкт для нас – велика відповідальність та, водночас, широкі перспективи.
Зараз безпека населення є важливим елементом розвитку двосторонніх відносин України з країнами Європейського Союзу. Спільними зусиллями ми виходимо на якісно новий рівень взаємодії. Облдержадміністрація готова всебічно підтримувати цей великий проєкт та інші спільні ініціативи”, – зазначив Бойчук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...