У Загвізді люди продовжили збирати кошти, щоб залатати ями на дорозі (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

09 Вер, 2018 15:31

Поділитись публікацією
У Загвізді люди продовжили збирати кошти, щоб залатати ями на дорозі (ФОТО)

Як повідомляла “Галка” раніше, у селі під Франківськом люди самостійно ремонтують дорогу.

Читайте також: Франківські студенти влаштували онлайн-батл талантів з українськими вишами (ФОТО)

У суботу, 8 вересня мешканці села закатали 24,5 тонни асфальту на відрізку 1,5 кілометрів від початку Загвіздя. Оскільки зроблено менше половини, збір грошей на латання ям у селі продовжується.

Про це повідомляє Загвіздя News, інформує “Галка”.

На “дорожню толоку” вийшли понад півсотні селян – жителі Загвіздянської ОТГ за тиждень зібрали майже 100 тис грн аби зробити свою центральну дорогу. Приєдналися до роботи і жителі Підлісся.

Витратили того дня близько 71 тисяч гривень, з них – 62 тисяч гривень на асфальт. Закатали 24,5 т асфальту на відрізку 1,5 км від початку Загвіздя.

“Не вистачило асфальту, недооцінили об’єми наших ям. Наступного тижня продовження. І навпаки, людський ресурс перевершив наші сподівання, всім присутнім дякуємо.  Збір грошей продовжується, бо зроблено менше половини, і потрібні ще фінанси”, – повідомляють у громаді.

Гроші можна занести у сільраду, передати через депутата на окрузі або переказати на картку Приватбанку 5168742706202102 (Микола Стасюк).

Гроші планують зібрати впродовж тижня,  аби знову продовжити роботу. 8 вересня  час проведення робіт було зібрано більше 20 тис грн і 10 євро.

Теги: