У закладених цеглою вікнах Франківська з’явилися екомурали (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

30 Чер, 2020 07:13

У закладених цеглою вікнах Франківська з’явилися екомурали (ФОТО)

В Івано-Франківську можна побачити три нові екомурали, які створили у вікнах, що закладені цеглою.

Читайте також: У Франківську за допомогою Google "прокачують" освітян (ФОТО)

Про це інформує “Галка” з посиланням на “Дом 4824”.

Художниця Роксолана Дудка створила екомуралі у вікнах будинків по вулиці Бельведерська,28, Чорновола, 88 та Бандери, 10.

“В кожному місті є велика кількість закладених цеглою віконних отворів, ці закладені вікна асоціюються в мене з певним інформаційним вакуумом, якоюсь закритістю від історичного минулого, небажання усвідомлювати майбутнє або страхом ідентифікації. Звичайно є чисто практична сторона процесу, але мені, як мисткині, цікаво відкривати інші сенси, мислити «поза рамками» звичного. Інтерпретуючи отвір колишнього вікна як портал, через який колись транслювалася енергія” – так пояснює свій вибір Дудка.

Вона додає, що їй було цікаво створити певну композицію та закласти нову енергетику, більш позитивну.

“Занурюючись у моє мистецтво, можна зрозуміти світобудову і ролі людини в ній. Одночасна простота та складність форм і образів, які я використовую у своїх роботах, мають глибокий зміст, тлумачення, а їхні казкові варіації з пізнаваними зображеннями провокують роздуми на тему особистісного розвитку та краси навколишнього світу.”

Резиденція відбувалась в рамках проєкт, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...