У заключному матчі регулярного чемпіонату “Ураган” переграв “Черкасиобленерго” (ВІДЕО)

03 Кві, 2023 13:10

Заключний матч регулярного сезону Vbet Екстра-ліги “дракони” провели у Черкасах проти місцевого “Черкасиобленерго”.

Вже в дебюті матчу Корсун відкрив лік голам у матчі, вдало завершивши розіграш кутового – 0:1. Далі “дракони” змарнували кілька нагод для взяття воріт, тоді як господарі в середині тайму зуміли відновити статус-кво зусиллями Ткаченка – 1:1.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Втім, мирова на табло протрималась недовго. За дві хвилини Фаренюк забив свій 16-ий м’яч у сезоні, головою увігнавши “круглого” у ворота Іщенка – 1:2. Далі більше – Корсун оформив дубль, тоді як на останній хвилині першого тайму Терентьєв довів перевагу гостей до трьох м’ячів – 1:4.

Після відпочинку гра дещо заспокоїлась і на екваторі другої половини черкащани сквитали ще один м’яч. Поплєвічев зі штрафного пробив Савенка – 2:4. Після цього команди створили достатньо нагод біля воріт одна одної та безрезультатно.

У підсумку, 2:4 – “Ураган” перемагає в заключному матчі регулярного сезону і в гарному настрої готується до матчу-відповіді 1/8 фіналу Vbet Кубка України проти столичного “ХІТа”.

“Черкасиобленерго” Черкаси – “Ураган” Івано-Франківськ – 2:4 (1:4)