У запеклій боротьбі ФК “Прикарпаття” переміг житомирське “Полісся” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

12 Тра, 2018 09:11

У п’ятницю, 11 травня у рамках 26 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Другої Ліги МФК “Прикарпаття” зіграв із житомирським “Поліссям”.

Гра була напруженою і обидві команди доклали максимальні зусилля та майстерність, щоб перемогти. Однак, з рахунком 3:2 франківське “Прикарпаття” подолало житомирське “Полісся”.

Прес-служба МФК “Прикарпаття” наводиться хроніку найяскравіших моментів поєдинку.

Матч в Івано-Франківську, за вже доброю, традицією розпочався з виходу гравців обох команд  на поле МЦС “Рух” разом з дітками учасників АТО. І одні, і другі були одягнуті в футболки з символікою “Учасник АТО – Герой України”.

Розпочався поєдинок з атак гостей і вже на п’ятій хвилині зустрічі найспритнішим біля воріт Івана Піцана виявився Євген Кузнєцов, який і проштовхнув м’яч в сітку.  Після голу житомиряни немов окрилені побігли вперед  і через кілька хвилин стійка врятувала ворота “Прикарпаття” від серйозних неприємностей.

На 12-й хвилині зустрічі Володимир Боришкевич увійшов до штрафного майданчику гостей і отримав неприємний удар по ногах. Арбітр матчу чітко вказав на одинадцятиметрову позначку. Проте поки капітану надавали допомогу Олег Веприк пенальті пробив не надто вдало і голкіпер “Полісся” Максим Іванов намертво зафіксував м’яч у руках.

Після цього гра дещо заспокоїлася. Аж поки на 25-й хвилині матчу після проходу Конкольняка лівим краєм здавалося б напевно бив Орест Януш, але м’яч якимось дивом не потрапив у ворота. А як показав повтор цим дивом виявилася рука Назарія Шевченка, проте епізод був доволі динамічним і  як результат – лише кутовий для “Прикарпаття”.  На 34 хв. п’ятою в акробатичному стрибку повз ворота пробив Вадим Шаврін.

Напруга матчу зростала і на 40-й хвилині Ярослав Конкольняк після передачі Петра Ковальчука промчав лівим краєм і завдав удару в напрямку воріт суперника.  Захисники “Полісся” у боротьбі із Романом Дитком намагалися вибити м’яч, але той в повітрі перетнув лінію воріт про що чітко просигналізував асистент головного арбітра матчу.

В перерві матчу Володимир Ковалюк провів одразу три заміни у складі івано-франківської команди. І це мабуть і зіграло вирішальну роль в підсумковому позитивному результаті матчу. Також підсилив гру команди вихід свіжого Оринчака, який на 59-й хвилині виконав простріл, проте Дитко головою пробив вище воріт. А вже за мить Кузьмин запресингував Дячука, який віддав передачу назад, а той же Роман Дитко впевнено скористався таким подарунком суперників. Відразу після голу той таки Дячук з позиції правого інсайда увійшов у штрафний майданчик, але пробив повз ворота. На 61 хвилині Василь Дербах поборовся за м’я і з 18 метрів немов би рукою поклав  точно в кут  шкіряну кулю без шансів для голкіпера.

На 69 хв. небезпечно головою з лінії воротарського майданчика пробив Шаврін, але на щастя для прикарпатців м’яч пройшов вище воріт. На 78 хв. житомиряни заробили штрафний метрів за 25 від воріт, але не зуміли ним скористатися. Через 5-ть хвилин туж з процедуру гравці “Полісся” виконали з ідентичним успіхом. А вже у компенсований час Бовтрук зі штрафного знайшов голову Дячука і той встановив остаточний рахунок в матчі.

Завершилася гра виконанням акапелло гімну України всіма глядачами, що цього вечора зібралися на МЦС Рух. Це був заключний домашній офіційний матч івано-франківського “Прикарпаття” в Другій Лізі сезону 2017/18 років. Надзвичайні враження та незабутні емоції подарували вболівальники, які вигукуючи “молодці” подякували Команді Рідного Краю за сезон та за вихід в Першу Лігу ПФЛ України.