У зону АТО передали альманах, щоби підтримувати бойовий дух воїнів

Автор: Турій Роман

04 Лют, 2015 08:04

У зону АТО передали альманах, щоби підтримувати бойовий дух воїнів

Нещодавно вийшов у світ літературно-мистецький альманах під назвою «За Україну, за її волю!», упорядником та літературним редактор якого є викладач кафедри філології та методики початкової освіти Педагогічного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доцент Галина Білавич.

Читайте також: Університет обдарованої дитини відкрили у Франківську (ФОТО)

Впродовж кількох років кафедра проводила низку творчих конкурсів «Нам пора для України жить!», «Полум’яне слово Кобзаря», «Роман Гурик – Герой Небесної сотні», «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!» та ін. Саме більше сотні кращих робіт, авторами яких є студенти, викладачі та випускники Педагогічного інституту, і увійшли до друкованого видання.

Представлені твори різняться стилями, напрямами, художніми методами , літературними жанрами. Утім, усіх авторів об’єднує любов до батьківського дому, рідного краю, нашої держави України. Альманах ілюстрований малюнками дітей викладачів Інституту та учнів 2-го класу Івано-Франківської приватної загальноосвітньої школи «Католицька школа святого Василія Великого», а також містить світлини, які відображають патріотичні акції, проведені кафедрою впродовж минулого 2014 року.

Літературно-мистецький альманах «За Україну, за її волю!» передали в зону проведення АТО. Його автори сподіваються в такий спосіб підтримати бойовий дух воїнів української армії, котрі мужньо захищають незалежність та суверенітет нашої держави.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry