У зв’язку з трауром перенесли заходи до відзначення Дня захисту дітей

Автор: Людмила Баран

30 May, 2014 21:15

Поділитись публікацією
У зв’язку з трауром перенесли заходи до відзначення Дня захисту дітей

На вихідних в Івано-Франківську оголошено жалобу за загиблими на Сході прикарпатцями. Частина святкових заходів відбудеться пізніше, решта проведуть без запланованих розваг.

Анонсовані на 1 червня  щодо відзначення Дня захисту дітей «Свято в республіці дитинства», гала-концерт мистецьких колективів закладів освіти міста «Таланти землі Галицької» відповідно до розпорядження міського голови переносяться. Про дату проведення буде повідомлено додатково.

“Свято дитячої усмішки”, яке мало відбутися у неділю на площі Бастіон, перемістили на 7 червня.

Проект “Грай Фрізбі!”, який планували провести в неділю о 16:00 год,  пройде в понеділок за ідентичним часом.

14 червня пройде всеукраїнська акція “Велодень”, що мала статися 31 травня.

31 травня, все ж, відбудеться художній пленер “Мій Станіславів”. Організатори зазначають,  що мета  заходу – зовсім не розваги, а висловлення своїх почуттів до міста, України, нації, поширення цих почуттів серед інших, та праця на користь громади. Учасників пленеру просять присвятити свої роботи пам’яті українських героїв.

Відкриття виставки робіт художників, які долучаться до пленеру, першого червня  матиме виключно офіційний характер та почнеться хвилиною мовчання. Аукціон проводитися не буде, збір коштів на відбудову Ратуші відбудеться у форматі виставки-продажу.