Учасники АТО Калущини не можуть використовувати земельну ділянку через утворення ОТГ (ФОТО)

Автор: Турій Роман

04 Вер, 2019 13:33

Учасники АТО Калущини не можуть використовувати земельну ділянку через утворення ОТГ (ФОТО)

Учасники АТО з Калуського району не можуть використовувати виділену їм земельну ділянку поблизу села Добровляни, бо там утворилась нова ОТГ.

Читайте також: Уряд продовжить карантин до 31 серпня

Про це йшлося 4 вересня під час зустрічі голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з громадськими організаціями Асоціації учасників АТО/ООС.

Голова Калуської спілки учасників АТО Олександр Соколовський розповів, що поблизу села Добровляни, поза населеним пунктом, була розроблена земельна ділянка у 15 гектарів для учасників АТО на садівництво.

«Зараз цю земельну ділянку передали у власність Новицької ОТГ. Розробляється пакет документів, спочатку все було нормально, а зараз потрібні ще «папірці» від ОТГ. Це вже тягнеться два роки. Нам не можуть дати ті потрібні документи, щоб ми їх вже віднесли і хлопці почали використовувати дану землю», – говорить Соколовський.

Виконуюча обов`язки директора інституту землеустрою Тетяна Осипчук пояснила, що раніше ділянка була державної форми власності, але після утворення ОТГ змінилася на комунальну. Тому деякі документи потребують змін.

В учасників АТО є особа, яка має довіреність на збір документів. Тому Шмигаль запропонував атовцям продовжити збір документів за допомогою відповідальної особи, а представникам інституцій подивитися, як такі питання вирішують у сусідніх областях.

Шмигаль закликав відповідні інституції звертати особливу увагу на документи і заяви від учасників АТО.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...