Учасники АТО навчилися вирішувати свої проблеми з допомогою зброї і сили. До цього має готуватися влада – психолог

Автор: Турій Роман

04 Бер, 2015 08:21

Учасники АТО навчилися вирішувати свої проблеми з допомогою зброї і сили. До цього має готуватися влада – психолог

Серед українців побутує думка, що військові, які психічно нестабільні, коли повернуться із зони АТО, почнуть наводити соціальну справедливість в регіонах.

Читайте також: Щоби паніка не брала гору над здоровим глуздом, потрібна інформаційна дієта – психолог

«Дуже ймовірно. По-перше, психічно нестабільні не всі. По-друге, почуття соціальної несправедливості буде не у всіх. Будуть наводити лад? Ну окей, будуть наводити. Це як маятник, він повинен качнутися в цей бік. Це не можливо зупинити, до цього лише треба підготуватися. Готуватися мають люди, які мають зараз в руках владу, бо це буде їх клопіт. Треба розуміти, що у людей буде маса зброї на руках, вони навчилися вирішувати свої проблеми з допомогою зброї і сили», – про це в інтерв’ю «Галці» сказала психолог Наталія Мухітдінова.

Вона пригадує завершення війни в Афганістані та початок дев’яностих років, які називали бандитськими. Психолог вважає, що до повернення військових АТО в першу чергу має готуватися влада.

«До цього має готуватися влада. Не балансувати на межі закону. Все. Більше якихось надзусиль прикладати не треба», – каже психолог.

Нагадаємо, у вівторок в Івано-Франківську стався інцидент між правоохоронцями та бійцями 128 бригади,  які вийшли із Дебальцево. За версією міліції, бійці були не тверезі і дорікали правоохоронцям тим, що вони мають теплий одяг, нове авто, відсиджуються у місті і не їдуть воювати в зону АТО.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...