Учасники АТО вимагають ввести трьох представників в МВК та по члену в кожну комісію міської ради (ДОКУМЕНТ)

Автор: Турій Роман

10 Тра, 2016 10:16

Учасники АТО вимагають ввести трьох представників в МВК та по члену в кожну комісію міської ради (ДОКУМЕНТ)

Зранку 10 травня під стінами Білого будинку в Івано-Франківську зібралися кілька десятків учасників АТО з міста та Прикарпаття.

Читайте також: Вулиця Ушинського дочекалася асфальтування (ФОТО)

На 11 годину у їхніх представників відбудеться зустріч з міським головою. Напередодні зустрічі воїни АТО принесли під адмінбудинок шини та смітники. Кажуть, втомилися чекати реальної допомоги від влади, зокрема у питання виділення і приватизації землі.

На зустріч з мером Асоціація учасників АТО підготувала текст меморандуму, в якому бійці поставили ряд вимог і який потрапив у розпорядження “Галки”. Зокрема хочуть, аби в кожній комісії міської ради був їхніх представник з правом дорадчого органу. А в міський виконавчий комітет вимагають ввести одразу трьох своїх людей, з повним правом голосу. У тексті йдеться, що мер має виконати ці умови до 13 травня.

В кожному структурному підрозділі мерії має бути особа, відповідальна за вирішення питань учасників АТО, а на найближчій сесії міської ради має бути зарезервована земля для учасників АТО.

Також активісти хочуть, аби до 12 травня запрацювала міжвідомча комісія (місто-облана рада-ОДА) з вирішення проблем учасників АТО.

Також перед ОДА розбили намет, атошники кажуть, він тут стоятиме деякий час.

Як заявив у виступі до присутніх представник бійців Андрій Долик, акція носитиме виключно мирний характер. Проте, якщо влада й надалі ігноруватиме вимоги учасників АТО, обіцяють діяти рішуче.
”Ми сподіваємось, що мер і його молода команда виконають вимоги меморандуму у вказаний термін, бо інакше буде конфлікт”, – заявив Долик.

13210972_801128633352021_1609615071_o(1)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry