Учні Франківська через змагання допомогли воїнам АТО (ФОТО)

Автор: Турій Роман

22 Feb, 2017 17:15

Поділитись публікацією
Учні Франківська через змагання допомогли воїнам АТО (ФОТО)

Сьогодні, 22 лютого, в Івано-Франківську відбулися змагання, приурочені до дня пам’яті героїв Небесної сотні.

Читайте також: ВР дозволила арештувати Савченко. Як проголосували прикарпатські нардепи

Захід для учнів міських шкіл організували Пласт та центр патріотичного виховання учнівської молоді імені Бандери.

Після молитви, покладання квітів та запалювання свічок на могилах учасників Революції Гідності, війни на Сході України та Українських Січових Стрільців у Меморіальному сквері, учасники зібралися у кінотеатрі “Люм’єр”.

Про цей захід розповіла «Галці» Галина Савченко, директор центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери:

«Вже вдруге в нашому місті, в лютому відбувається загальноміський патріотичний змаг учнівської молоді, присвячений пам’яті героїв Небесної сотні. В ці такі сумні лютневі дні учнівські команди загальноосвітніх шкіл міста збираються, аби ще раз згадати про пам’ять героїв і пригадати етапи цієї визвольної боротьби новітнього періоду. Учні покажуть знання всіх етапів Революції гідності, в кінці будуть підведені підсумки і до нагородження запрошені дирекція департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради, старшина Українського реєстрового козацтва».

На кожній точці змагу для команд-учасників були представлені теоретичні та творчі завдання, про які розповіла старша пластунка Віта Дідик:

«Діти готуються, команди готуються, наперед їм подані джерела, за якими вони мають готуватися. Представлені точки, творчі і теоретичні завдання. Теоретичні завдання це питання, а творчі-це те, що ми зробим, виготовим буде передано військовим на Схід через волонтерів».

Тож діти вправлялися у виготовленні листівок та браслетів воїнам АТО, виконанні патріотичних пісень, створенні маскувальних сіток тощо. Крім того, учні кожної команди підготували відеозапис “Наші побажання бійцям АТО на передову”, які на Схід повезуть волонтери.

Завершився змаг переглядом відеопрезентацій та нагородженням учасників у “Grand Café”.

Текст: Назар ГОЛОВЧИНСЬКИЙ