Учні Івано-Франківська затримали злодія-рецидивіста

Автор: Турій Роман

22 Sep, 2014 14:02

Учні Івано-Франківська затримали злодія-рецидивіста

Івано-Франківським міським судом винесено вирок у кримінальній справі раніше судимого 29-річного уродженця міста Кіровоград, який вчинив викрадення мобільного телефону в одній зі шкіл обласного центру Прикарпаття.

Судом було встановлено, що підсудний працюючи торговим агентом із продажу косметики, зайшов до однієї зі шкіл в центральній частині Івано-Франківська, щоб прорекламувати товар. На перерві чоловік зайшов до одного із кабінетів, де перебували другокласники і був відсутній учитель.

Скориставшись моментом, підсудний понишпоривши у речах учительки, викрав мобільний телефон та попрямував до виходу. За деякий час до кабінету повернулась вчителька, яка відразу помітила зникнення свого засобу зв’язку. Діти розповіли їй, що його викрав не знайомий їм раніше чоловік. Після цього, жінка одразу вибігла із кабінету та намагалась затримати підсудного на сходовій площадці, але той викрикував, що ніякого телефону у нього не має й намагався утекти. В це й час на допомогу педагогу поспіло двоє старшокласників, які й скрутили злодія та відвели до кабінету завуча, куди згодом й було викликано правоохоронців.

Під час з’ясування обставин справи, підсудний намагався переконати суд, що він вчинив саме таємне викрадення чужого майна, а не відкрите.

Врахувавши всі обставини даної кримінальної справи, Івано-Франківський міський суд засудив грабіжника, 1985 року народження, за частиною 2 статті 186 Кримінального Кодексу України та призначити йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з відбуванням у кримінально-виконавчій установі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry