Учні літньої школи ремесел влаштували свято з народними співами й екологічною пропагандою

Автор: Людмила Баран

11 Jul, 2014 15:58

Поділитись публікацією
Учні літньої школи ремесел влаштували свято з народними співами й екологічною пропагандою

Відбулося урочисте закриття літньої школи народних ремесел, яка тривала впродовж місяця у нашому місті.

У Центральному  народному домі  11 липня діти влаштували яскравий  концерт і виставку власних рукодільних робіт.

Спочатку гостям заходу показали виставу про те, наскільки важливо берегти довкілля. Зі сцени звучали заклики до захисту екології. Учні школи заспівали пісню англійською, щоб продемонструвати знання іноземної мови, які вони здобули на заняттях у літній школі. Також глядачі подивилися фрагмент купальського свята з народними танцями, співами, іграми і плетенням вінків.

У залі Народного дому можна було переглянути художні роботи з бісеру, солоного тіста, а також виконані в техніці декупажу.

 Учасниками літньої школи є активісти дитячо-юнацьких клубів та діти пільгових категорій, які відвідують клуби Центру. Літня школа народних ремесел для дітей та молоді міста розпочала свою роботу 16 червня 2014 року на базі дитячо-юнацьких клубів «Ровесник» та «Ліра». Школа діє в рамках проекту «Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання», що фінансується з коштів ЄС. Школа діятиме до 13 липня. 

Організаторами літньої школи є управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» за підтримки міського Центру дозвілля дітей та юнацтва.