Учні школи народних ремесел вивчали фітодизайн та робили прикраси з тканини (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

22 Чер, 2015 19:05

Учні школи народних ремесел вивчали фітодизайн та робили прикраси з тканини (ФОТО)

У Франківську триває літня школа народних ремесел. На четвертий день діти мали змогу ознайомитись з історією нашої культури та народу, а також навчалися новим ремеслам. П’ятого дня вони ходили до кінотеатру. 

Учасники літньої школи поділені на дві групи «Юніори» та «Молодіжка». Для кожної з груп було проведено урок з народознавства, де діти дізналися про народні звичаї у різних регіонах та прослухали народні пісні, які співали наші предки. Також для учасників літньої школи були проведені майстер-класи по виготовленню прикрас з тканини та фітодизайну, пише прес-служба міськвиконкому.

19 червня, п’ятий день літньої школи, розпочався з походу у кінотеатр. Після мультфільму учасники повернулися в ДЮЦ, де працювали по групах. В групі «Молодіжка» для дітей було проведене заняття з професійної орієнтації, на якому кожен учасник прослухав лекцію на тему«Бізнес – рушійна сила у розвитку робітничих професій» та пройшов тест «Чи можете ви стати незалежним підприємцем».

Як відомо, у перші дні школи діти знайомилися з ковальством, ліпкою з глини та квілінгом. 

Тим часом в групі «Юніори» для учасників був проведений майстер-клас з ліплення виробів з глини, на якому діти виготовляли різноманітних котиків і баранчиків. Після традиційного чаювання в групі «Молодіжка» був проведений майстер-клас, а для «Юніорів» – заняття з професійної орієнтації.

Літня школа народних ремесел для дітей та молоді міста діє в рамках проекту «Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання», що фінансується з коштів ЄС, на базі центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Школа працюватиме з 15 червня по 08 липня 2015 року.

Організаторами літньої школи є управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр». Учасниками літньої школи є активісти дитячо-юнацьких клубів та діти пільгових категорій (загалом 30 осіб).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...