Учні, їх батьки та вчителі обласного центру закупили бійцям СБУ теплого одягу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

25 Nov, 2014 15:49

Поділитись публікацією
Учні, їх батьки та вчителі обласного центру закупили бійцям СБУ теплого одягу (ФОТО)

Учнівська, батьківська та вчительска громада обласного центру передала працівникам СБУ, які незабаром відправляться у зону АТО, 22 комплектів зимової форми.

Читайте також: Батьки проінспектувати шкільні їдальні, на які раніше надходили скарги (ФОТО)

Приємна подія відбулася 25 листопада у приміщенні зали засідань УСБУ Івано-Франківщини. Туди завітали як волонтери, так і особовий склад установи. Як зазначив начальник управління СБУ в області Микола Найдич, зимова форма – надзвичайно цінний подарунок.

“Повірте, військовослужбовці без громадян, і громадяни без військовослужбовців суверенітет України не відстоять. Тому дуже Вам дякую, як і всім, хто допомагав нам до цього. Сьогодні представники шкіл зібрали кошти, пошили відповідно по розмірах 22 комплекти зимової військової форми, ще й нового взірця”, – сказав Найдич.

За словами Голови Ради батьківського самоврядування Івано-Франківська Петра Хмельовського, до збору грошей і пошиття зимової форми для працівників СБУ долучилися учні, вчителі та батьки школярів гімназії №2, а також шкіл №№ 5,6,7 Івано-Франківська.

“Повірте мені, це добровільна ініціатива, не треба думати, що це хтось когось просив, примушував. Дуже-дуже лояльно до нас поставилися в майстерні одягу – зробили дуже хорошу знижку, коли дізналися, що і кому ми шиємо. Загалом на цей одяг ми витратили понад 15 тисяч гривень”, – сказав Хмельовський.

Також перед бійцями виступили освітяни та самі школярі. Вони читали вірші, та передали силовикам обереги та листи учнів. Подарунки і виступи школярів працівники УСБУ Прикарпаття зустрічали теплими оваціями.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua