Угорські благодійники передали допомогу сотні сімей переселенців на Прикарпатті (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

22 Apr, 2015 15:42

Поділитись публікацією
Угорські благодійники передали допомогу сотні сімей переселенців на Прикарпатті (ФОТО)

У  залі “Просвіти” 22 квітня відбулося вручення  гуманітарної  допомоги біженцям з Донецької та Луганської,  які мешкають в Івано-Франківську.

За словами Лесі Аронець, співголови Координаційного центру з питань надання допомоги людям в умовах надзвичайної ситуацій, гуманітарну поміч закупила Угорська Екуменічна Служба Допомоги. Це – вже четвертий раз організація допомагає Прикарпаттю.

Благодійники вирішили допомогти багатодітним сім’ям, одиноким матерям та сімям з дітьми-інвалідами.

“Це адресна допомога, тому список сімей обирали меценати”, – зауважила перед роздачею пакунків Юлія Кміта-Ференц, координатор збору та розповсюдження гуманітарної допомоги Координаційного центру.

Сьогодні в “Просвіті” пакунки з харчами та дитячими засобами гігієни, ковдри вручили 30 сім’ям переселенців, які мешкають в Івано-Франківську. Ще 70 родин, які живуть в районах області, отримають допомогу за місцем перебування.

Подібну допомогу, закуплену  у мережі “Метро“,   Екуменічна служба допомоги з Угорщини направляє також в Львівську область, Закарпатську, Чернівецьку області.

 Як відомо, в червні угорська організація допомагала переселенцям в області харчами та побутовими речами,  в жовтні – передали ковдри та постіль.