УГКЦ подала три заяви в поліцію щодо пошкодження паркана навколо забудови поблизу Франківського озера

Автор: Соня Грейда

02 Кві, 2024 20:03

Поділитись публікацією
УГКЦ подала три заяви в поліцію щодо пошкодження паркана навколо забудови поблизу Франківського озера

Другого квітня представники Франківської архієпархії УГКЦ повідомили, що подали три заяви до поліції щодо пошкодження паркана навколо будови нової церкви поблизу міського озера.

Про це пише Галка з пресконференції представників Архієпархії.

“Людина має право на мітинг і на протест, але у законний спосіб. А те, що відбулося – називається вандалізм. І ми не дозволимо топтати так церкву й одну з її інституцій. Ми будемо розбиратися з тим, три заяви в поліцію написані.

Бо це – молоді хлопці, які так розмахували тим парканом. В мене здивування: чому вони не на захисті нашої Батьківщини, а на захисті природи, на якій можна випити й з’їсти. Ми діємо виключно у правовому полі, юрист єпархії три рази звертався в оборонні органи, щодо пошкодження майна. Демонстрував дописи, демонстрував відео як це все відбувалося”, – зазначив синкел у парафіяльно-економічних справах та соціального підприємництва прот. Віталій Максимів.

Раніше Галка писала, що представники Архієпархії хочуть почути аргументи активістів. Зустріч між сторонами відбудеться третього квітня.

Нагадаємо, 31 березня “Сквер воїнів Прикарпаття” з’явився на місці можливої забудови зеленої зони біля озера (ФОТО).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марцінків вважає, що церква “недокомунікувала” з громадою про каплицю біля озера і підтримав створення Скверу воїнів Прикарпаття

Відомо, що Глава УГКЦ Святослав в курсі ситуації щодо можливої забудови біля озера: доручив її вирішити владиці Війтишину.

ОБГОВОРЕННЯ СИТУАЦІЇ У ТЕЛЕГРАМІ ГАЛКИ – https://t.me/galkaifuanews

Читайте також: "Ми хочемо почути аргументи активістів": УГКЦ про майбутню зустріч щодо забудови озера (ОНОВЛЕНО)