«Україна є важливою для решти світу»: у Франківську відбудеться дискусія за книгою Френсіса Фукуями

Автор: Зелінська Таня

01 Feb, 2020 12:11

Поділитись публікацією
«Україна є важливою для решти світу»: у Франківську відбудеться дискусія за книгою Френсіса Фукуями

3 лютого о 18:30 ГО “Д.О.М 48.24” організовує дискусію за відомою книгою Френсіса Фукуями “Політичний порядок і політичний занепад” за участю політолога Василя Кедика.

Читайте також: Будинки від СТЕКу можуть залишитися без тепла

Що є і чого не вистачає Україні, щоб стати сучасною країною, які є приклади з розвитку інших країн, що обумовлюють успіх чи невдачі, – ГО “Д.О.М.48.24” пропонує поговорити про це з політологом Василем Кедиком на підгрунті висновків з книжки “Політичний порядок та політичний занепад” Френсіса Фукуями, інформує “Галка”.

“Україна є важливою для решти світу. Якщо їй не вдасться модернізуватись і вона повернеться на довколоросійську орбіту, це стане бентежним сигналом решті Євразії і повідомленням деяким країнам про те, що вони перебувають у полоні петель своїх історій, тож їм ніколи не вдастся приєднатися до Європи в ролі цілковито сучасних держав. Це розуміє Росія, яка робить усе можливе, щоб Україні не вдалося. Тому молодому поколінню українських лідерів доведеться опікуватися тим, аби їхня країна справді досягла належного балансу між державою, правом і демократією.” – говорить у своїй спеціальній передмові для українського видання книжки Френсіс Фукуяма.

Дискусія пропонується для всіх, хто хоче свідомо розібратися, що відбувається в геополітиці сьогодення, які сигнали в українських реаліях свідчать про розвиток, а які – про занепад, яка вона – українська демократія. А хто захоче заглибитися в тему – то після події книжка буде доступна для читання в бібліотеці простору ВДОМА.

Найцікавіше – в ході дискусії будемо будувати футурологічне дерево з розвитку подій в Україні!

Довідка про модератора:

Василь Кедик – політолог, політичний аналітик, помічник-консультант депутата Івано-Франківської міської ради, автор чисельних статей на політичну тематику.

Захід буде проходити у просторі ВДОМА (вул.Галицька, 29, 3 поверх).

Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/5MbdhB8Y4ANLhxDRA 

Також ви можете прийти з дітьми, за попередньою домовленістю організатори забезпечують дитячу кімнату з нянею.

Захід відбувається в рамках проекту, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Теги: