Україна мені щось дала і я їй винен, — лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя про рішення йти на фронт (ВІДЕО)

19 Гру, 2023 16:49

Поділитись публікацією
Україна мені щось дала і я їй винен, — лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя про рішення йти  на фронт (ВІДЕО)

Лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя розповів, чому не виїхав за кордон, маючи трьох дітей, а натомість пішов на фронт. Також поділився, чому між військовими й цивільними можуть виникати непорозуміння.

Читайте також: Доводиться донатити і за себе, і за тих, хто втомився від війни, — шоумен Фіма Константиновський про роль у наближенні перемоги (ВІДЕО)

Про це Тополя розповів в інтерв’ю проєкту “Розмова”, передає “Галка“.

“Я з тих людей, які вважають, що при всіх мінусах нашої молодої демократії, ця країна все-таки щось мені дала і я винен щось цій країні. І коли ця країна прийшла, моя країна прийшла з проханням допомоги, то я мусив це зробити”, – каже Тополя.

Крім того, музикант поміркував, чому часом цивільні й військові можуть не порозумітися, і яким є вихід.

“Реальність в окопі й реальність десь в офісі в Ужгороді чи Києві – це різна реальність. І треба приймати цю реальність. І коли військовий десь пересікається з цивільним, треба розуміти, що цей військовий – це носій іншої, військової реальності, там по-іншому все працює.

Там не до демократії, не до прав і свобод, там головне – вижити. Вижити й зробити бойове завдання. Виходячи з цього, психіка перелаштовується і вона трошки не співпадає з цивільним настроєм. І от це треба приймати. Приймати й намагатися зрозуміти, й допомогти в разі потреби”.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.