Україна стартувала в Лізі націй з поразки від Албанії

Автор: Зелінська Тетяна

08 Вер, 2024 08:35

Збірна України розпочала виступи в новому сезоні Ліги націй, який для команди також буде відбірною кампанією на чемпіонат світу 2026 року. Першим суперником стала Албанія, якій українці програли з рахунком 1:2. Це вперше, коли збірна Албанії перемогла Україну.

Про це інформує “Галка” з посиланням на “Громадське”.

Для України це був домашній матч. Відбувся він у чеській Празі, на стадіоні Epet Arena. У першому таймі Україна повільно і прогнозовано розігрувала свої комбінації, а Албанії не вистачало майстерності, щоб нівелювати будь-яку загрозу на власній половині поля.

Обидві команди створили по два небезпечних моменти за тайм, а втім, табло так і залишилося на нулі.

Однак одразу після перерви українці відкрили рахунок. На 49-й хвилині Віталій Миколенко навісив з лівого флангу, м’яч пролетів повз усіх гравців у штрафному та дістався Юхима Коноплі, який відправив його в сітку воріт противника.

Та вже через 5 хвилин Албанія зрівняла рахунок. Спершу Анатолій Трубін врятував українську команду після удару від Рея Маная, однак у результаті кутового м’яч відскочив до Ардіана Ісмайлі, який реалізував удар.

Після цього команди зіткнулися в атаках — забити другий гол вдалося албанцям. Атака пройшла лівим флангом, і ніхто з українських захисників не зміг зупинити Ясіра Асані, який забив у ворота України.

Після поєдинку з Албанією збірна України залишиться у Празі, адже 10 вересня проведе виїзний матч проти Чехії — теж на стадіоні Eden Arena.

Перша перемога Албанії над Україною

Це була сьома зустріч національних збірних команд України та Албанії. У п’яти попередніх зустрічах українці незмінно брали гору над суперниками, і лише одного разу албанцям вдалося звести гру до нічиєї. Останній поєдинок України та Албанії відбувся у 2018 році: у товариському матчі українці здобули перемогу з рахунком 4:1.