Україна у меншості перемагає чемпіонів Європи та виходить на наступне Євро (ФОТО)

14 Жов, 2019 23:50

Національна збірна України з футболу здобула шосту перемогу у кваліфікації чемпіонату Європи-2020 і достроково гарантувала собі участь у фінальному турнірі XVI континентальної першості.

Українці у надважкому матчі вдома перемогли чинних чемпіонів Європи – Португалію з рахунком 2:1.

У першому таймі відзначилися Роман Яремчук та Андрій Ярмоленко. Португальці змогли тільки з сумнівного пенальті, за яке з поля видалили Тараса Степаненка – відзначився Роналду.

З 72-хвилини українці грали у меншості, але імениті гості забити вдруге не змогли – чудово у воротах відстояв Андрій П’ятов, пише “Галка”.

Тож за підсумками передостаннього матчу відбору Євро-2020 проти Португалії (2:1) збірна України офіційно гарантувала собі вихід до фінальної частини турніру.
Більш того, команда Андрія Шевченка достроково гарантувала собі 1-е місце в групі. Україна після 7 турів має 19 пунктів. Португалія провела 6 матчів і набрала 11 балів. У Сербії 10 пунктів, і ці дві збірні поведуть боротьбу за другу путівку на Євро. 17-го листопада Україна на виїзді закриє відбір поєдинком з Сербією.

Жеребкування Євро-2020 відбудеться 30-го листопада. Сам турнір пройде з 12-го червня по 12-те липня. Нагадаємо, вперше в історії чемпіонат буде організований в 12 різних країнах.

При цьому півфінали і фінал пройде в Лондоні.