Україна здобула ще одну срібну медаль на Паралімпіаді-2024

Автор: Макогін Святослав

30 Сер, 2024 17:53

Український параатлет Владислав Білий виборов срібну медаль у метанні списа у класі F38 на Паралімпіаді-2024 у Парижі.

Про це пише Галка із посиланням на hromadske.

Український спортсмен виконав кидок на 52,86 м. Перше місце зайняв колумбієць Хосе Лемос, а бронзову нагороду виборов китайський спортсмен Ань Дунцюань.

Ще один українець — Олександр Дорошенко — також міг стати призером, однак до бронзової медалі йому не вистачило 12 см.

Україна завоювала вже 5 нагороду на цих змаганнях. Першого дня українські параатлети здобули 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Делегація з України складає  — 140 спортсменів у 17 з 22 видах спорту. На церемонії відкриття український прапор несли фехтувальниця Олена Федота-Ісаєва та веслувальник Роман Полянський.

Раніше Україна посіла 6 місце у медальному заліку на змаганнях у Токіо, завоювавши 98 нагород, 24 з яких були золотими.