Україна здолала Люксембург у матчі відбору до Євро-2020

Автор: Костинюк Олександр

11 Чер, 2019 00:02

Збірна України у четвертому турі відбору до Євро-2020 з рахунком 1:0 здолала Люксембург.

Матч пройшов у Львові в понеділок, 10 червня. Українці забили швидкий гол, який став єдиним в поєдинку. На шостій хвилині після подачі Руслана Малиновського Роман Яремчук ударом головою пробив у кут воріт – 1:0, інформує “Українська правда”.

Ще в першому таймі синьо-жовті мали кілька нагод, щоб збільшити рахунок. Після удару Тараса Степаненка м’яч влучив у поперечину воріт, а після виходу сам-на-сам з воротарем Олександра Зінченка, той не зумів переграти воротаря суперників. Ще був удар Малиновського, який знову відбив голкіпер Люксембурга.

Суперник українців також не засиджувався в захисті, і Андрію П’ятову довелося кілька разів рятувати свою команду. Під завершення тайму гості навіть забили гол у ворота українців, але з положення поза грою.

На старті другого тайму у підопічних Андрія Шевченка знову було кілька моментів, щоб прибрати нервову гру, але удари Зінченка та Циганкова були занадто простими для голкіпера гостей.

Суперник українців у цій грі і в заключні 45-ть хвилин створював проблеми для захисту господарів і знову кілька разів П’ятову довелося вступати в гру.

Після чотирьох турів збірна України з десятьма очками продовжує очолювати групу В у кваліфікації на Євро-2020. В іншому матчі групи дня Сербія з рахунком 4:1 перемогла Литву.