Українці вже менше довіряють Зеленському – соцопитування

Автор: Турій Роман

27 Гру, 2019 12:30

Українці вже менше довіряють Зеленському – соцопитування

Українці найбільше довіряють Збройним силам, а найменше російським засобам масової інформації та українській судовій системі.

Про це свідчать результати загальнонаціонального дослідження фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва і Центру Разумкова, пише Українська правда.

 “Серед соціальних інституцій найбільшу довіру громадян мають Збройні сили України (71% довіри, 22% недовіри, баланс довіри-недовіри становить +48%), церква (довіряють 65%, не довіряють 25%, баланс довіри +40%), волонтерські організації (довіряють 64%, не довіряють 26%, баланс довіри +39%).

 Примітно, що згідно з вересневим опитуванням Центру Разумкова, найбільше українці довіряли президенту Володимиру Зеленському та ЗСУ. Наразі ж глава держави – на п’ятому місці довіри.

Позитивний баланс довіри також мають: державна служба з надзвичайних ситуацій (+33%), державна прикордонна служба (+28%), Національна гвардія (+31%), Державна прикордонна служба (+28%), добровольчі батальйони (+25%), громадські організації (+16%), ЗМІ України (+15%), омбудсмен (+11%).

 

Майже ділиться  довіра і недовіра до таких інституцій, як Національна поліція (45% довіряють і 45%  не довіряють), патрульна поліція (45% довіряють і 44% не довіряють),  Служба безпеки України (довіряють 42%, не довіряють 45%).

Найбільш негативно українці ставляться до ЗМІ Росії (довіряють 7%, не довіряють 82%, баланс довіри-недовіри становить -75%). Серед українських інституцій громадяни найбільше не довіряють судовій системі (баланс довіри-недовіри -62%), політичним партіям (-54%),  місцевим судам (-53%), комерційним банкам (-51%), прокуратурі (-50%), державному апарату, чиновникам (-51%), Верховному суду (-42%), Антикорупційному суду (-42%), Національному Агентству з запобігання корупції (-40%), Спеціалізованій антикорупційній  прокуратурі  (-40%),  Національному  антикорупційному   бюро  України  (-36%), Конституційному суду України (-36%).

Переважає недовіра також у ставленні до профспілок  (-29%),  Національного  банку  України  (-29%),  Верховної  Ради (-17%), уряду (-13%), західних ЗМІ (-6%).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...