Українські спортсмени зіграли у бадмінтон на вершині гори Піп Іван (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

07 Жов, 2019 16:11

Українські спортсмени зіграли у бадмінтон на вершині гори Піп Іван (ФОТО)

Днями на одній з вершин у Карпатах попри холодну осінню погоду було по справжньому гаряче, адже тут відбувалася непересічна подія для цієї місцевості.

Читайте також: Обласна рада поповнилася новою депутаткою

Мова йде про вершину гори Піп Іван (висота 2021м), куди завітали справжні поціновувачі гри «Бадмінтон», яка входить до переліку олімпійських видів спорту. Більше того, нещодавно, відбулася церемонія підписання договору про проведення чемпіонату Європи з бадмінтону-2020 у Києві між Федерацією бадмінтону України та Європейською конфедерацією бадмінтону, інформує “Галка” з посиланням відділення НОК України в Івано-Франківській області.

З метою популяризації бадмінтону серед населення України та напередодні Чемпіонату Європи, який відбудеться весною у місті Київ, на карпатській вершині грали у бадмінтон титуловані українські спортсмени, а разом з ними і президент федерації бадмінтону в Івано-Франківській області – Ігор Цепенда та голова відділення національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін.

“Тож маємо надію, що карпатський дух сприятиме проведенню Чемпіонату Європи на якісному рівні, а виступи українських бадмінтоністів залишать багато позитивних емоцій у серцях вболівальників”, – йдеться у дописі.

Додамо, що на основі фото та відеоматеріалів, відзнятих про цю подію буде сформовано мотиваційний відеоряд, який сприятиме залученню населення до занять цим видом спорту.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry