Українські ветерани з франківцем у команді вибороли “золото” з волейболу на змаганнях в США (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

10 Бер, 2024 13:35

Поділитись публікацією
Українські ветерани з франківцем у команді вибороли “золото” з волейболу на змаганнях в США (ФОТО)

30-річний нацгвардієць Юрій Гапончук з Івано-Франківська – один з 30 ветеранів, які представляють Україну на змаганнях “United States Air Force Trials” у Лас-Вегасі. Українська команда здобула “золото” в грі у волейбол сидячи.

Про це пише Галка з посиланням на допис “Invictus Games: Team Ukraine”.

“Ніхто не ставив на нас в волейболі, але ми взяли золото! Емоції зашкалюють!” – написав на своїй сторінці учасник команди Ігор Салій.

Українська команда не програла жодного раунду. Спершу грали із двома командами США.

 • 1 гра. Air Force team – Ukr team.
  13-25 – перший раунд, перемога України
  14-25 – другий раунд, перемога України
 • 2 гра. Air Force team – Ukr team.
  8-25 – перший раунд, перемога України
  9-25 – другий раунд, перемога України
 • 3 гра. Marine corps team – Ukr team.
  18-25 – перший раунд, перемога України
  11 – 25 – другий раунд, перемога України
 • 4 гра. Marine corps team – Ukr team.
  16-25 – перший раунд, перемога України
  14-25 – другий раунд, перемога України

У фінал вийшли з грузинською командою. Перший раунд порівну, але у кінці українці вибили два переможні очки. У другому раунді вела грузинська команда. Спершу вдалося зрівняти рахунок, але у самому кінці українська команда забила два переможних очки.

 • 5 гра. фінал. Грузія – Ukr team.
  25-27- перший раунд, перемога України
  25-27- другий раунд, перемога України

“У кінці українська і грузинська команди обмінялися футболками на знак пошани. Неймовірне захоплення грі наших хлопців висловлювали й американці. Постійно вигукуючи, що це неймовірна гра”, – йдеться у дописі.

Як писала Галка, українська Збірна змагатиметься та обмінюватиметься досвідом з військовими Повітряних сил та морської піхоти США. Основна ціль змагань “United States Air Force Trials 2024” — залучати ветеранів та військових до фізичних занять, популяризувати реабілітацію через спортивні заходи серед ветеранів.

Організація змагань United States Air Force Trials 2024 здійснюється за спільної ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, «Українського ветеранського фонду», ГО «Повернись живим!», Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» та ГО «Ігри Інвіктус Україна».

 Юрій Гапончук є радником мера Івано-Франківська з питань доступності. Він допомагає розробити застосунок з картою міста для маломобільних людей.

Раніше в інтервʼю “Галці” керівник Департаменту стратегічних ініціатив фонду “Повернись живим” Іван Науменко розповів про важливість спортивних змагань для ветеранів та їхню підтримку ПЖ.

Читайте також: Хотіли нагадати світу про Україну: франківський ветеран Юрій Гапончук розповів про змагання в Америці (ФОТО)