Українських лікарів безоплатно навчатимуть англійської мови. Як взяти участь

Автор: Зелінська Тетяна

27 Січ, 2023 22:09

Поділитись публікацією
Українських лікарів безоплатно навчатимуть англійської мови. Як взяти участь

Понад 10 тисяч українських лікарів зможуть пройти безплатний курс з англійської мови в межах програми «Англомовний лікар».

Курс створила освітня платформа «Аксемедін», частину програми розробили за допомоги онлайн-самовчителя Pasha English, інформує “Галка” з посиланням на “The Village. Україні”.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ПРОГРАМА КУРСУ?

Повний курс складається з 20 уроків. Учитимуть граматично правильно будувати фрази англійською й вести діалог, також на порталі будуть навчальні тексти, слова для запамʼятовування й навчальні пісні. До створення пісень долучилися Юлія Саніна (The Hardkiss), Monatik, Аліна Паш, Сергій Танчинець із «Без Обмежень» й інші.

Після завершення базового етапу курсу лікарі зможуть продовжити поглиблене навчання спеціалізованих медичних термінів.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для отримання доступу до курсу потрібно бути лікарем, зареєструватися на платформі «Аксемедін» і заповнити власний профіль. Після цього потрібно вступити в спільноту «Англомовний лікар».

Курс вирішили відновити, бо згідно з дослідженням «Аксемедін» менш як 8% українських лікарів мають достатній рівень англійської, щоби споживати медичний контент з оригінальних джерел.

«Це призводить до відставання українських лікарів у знаннях відносно світової медичної спільноти й до збільшення медичних помилок», – зазначають творці курсу.

Програму «Англомовний лікар» благодійний  фонд «Здоровʼя українського народу» вперше запустив у 2011 році для підтримки роботи медперсоналу під час Євро-2012.