Україна позичила гроші на модернізацію системи соціального захисту населення

Автор: Вадим Войтик

09 Jul, 2014 11:51

Поділитись публікацією
Україна позичила гроші на модернізацію системи соціального захисту населення

Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) підписали угоду щодо залучення позики в розмірі 300 млн доларів США на реалізацію проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”. Позика буде залучена на 18 років з п’ятирічним пільговим періодом, повідомляє ТСН з посиланням на прес-служба Мінфіну.

Відсоткова ставка складатиме до 1%. Гроші витратять на розширення адресної програми соціальної допомоги для підтримки найбільш вразливих та соціально найменш захищених груп населення.

“Проект допоможе розширити програму державної соціальної допомоги (забезпечення гарантованого мінімуму) для тих громадян, які найбільше її потребують. Буде впроваджено заходи, спрямовані на підвищення ефективності адміністрування соціальних виплат та послуг за підтримки національної інформаційної системи управління. Проект охоплює всі місцеві відділи соціального захисту, які підпорядковуються Міністерству соціальної політики України.

Крім того, проект підтримає розвиток сімейних форм опіки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Цей новий проект розрахований на шість років і є частиною загальної допомоги, яка надається Групою Світового банку Україні”, – уточнили в Міністерстві фінансів.