Україна прийме участь у Каннському кінофестивалі

Автор: Єва Жасминова

19 Кві, 2018 22:18

Україна прийме участь у Каннському кінофестивалі

На цьогорічному Каннському кінофестивалі Україна презентує  повнометражний художній фільм «Жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінґссона.

Фільм було створено у результаті співпраці Франції, Ісландії та України за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У  фільмі”Жінка на війні” порушується болюча проблема деградації навколишнього середовища, що передається через боротьбу жінки, яка сама, на противагу всій громаді, вирішує взяти на себе місію захисту природи та збереження височин Ісландії.
Прем’єра української стрічки відбудеться у рамках конкурсної програми Semaine de la Critique («Тиждень критики»), це одна з найстаріших секцій Каннського кінофестивалю.

«Національний павільйон на Каннському кіноринку – це культурна дипломатія в дії, тож ми раді традиційно долучитися до його організації і плануємо робити це й надалі, поступово розширюючи масштабність цієї події. Цьогоріч фінансова участь Держкіно в організації павільйону буде майже вдвічі більшою, ніж торік. Це пов’язано насамперед зі значним розвитком українського кіно. Нашою кіноіндустрією все частіше цікавляться іноземні професіонали, а павільйон у Каннах є найкращим майданчиком для зустрічі представників кіногалузі з усього світу», — зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry