“Україна є, була і буде”: в Івано-Франківську провели патріотичний захід для дітей (ФОТО)

Автор: Застава Максим

22 Aug, 2018 14:49

Поділитись публікацією
“Україна є, була і буде”: в Івано-Франківську провели патріотичний захід для дітей (ФОТО)

У середу, 22 серпня, в центрі патріотичного виховання відбулись заходи приурочені до Дня Незалежності України.

Читайте також: Міський суд Івано-Франківська отримав нову голову

Свято пройшло під гаслом «Україна є, була і буде». Галина Савченко, директорка центру патріотичного виховання розповіла “Галці“:

«Так само, як кожен з нас з нетерпінням чекає власного дня народження, так й кожен свідомий громадянин повинен чекати дня народження своєї країни».

У дійстві приймали участь вихованці центру, а також учасники загальноміського об`єднання «За честь, за славу, за народ», яке діє при центрі патріотичного виховання вже 10 рік. Учні співали пісні а також читали вірші. До урочистостей долучилися солісти Ганна Кейван та Ірина Антоняк. На заході був присутній керівник УНСО Ігор Жовтуля.

Власне, по всій залі закладу були розміщені не лише патріотичні картини, але й цілі історичні плакати від української націоналістичної самооборони. На них учні могли хронологічно побачити історію становлення незалежності України, а також портети героїв, полеглих за свободу нашої країни.

На дійство запросили також Марію Юрчишин – мати Руслана Юрчишина – героя, який загинув в АТО. До слова Руслану присвячена експозиція, розміщена у центрі патріотичного виховання.

Завершили святкування словами: «Нехай, наше місто квітне у вільній та незалежній Україні!».