Українка сенсаційно завоювала медаль на Чемпіонаті Світу з велоспорту

24 Вер, 2014 13:05

Українка Ганна Соловей стала срібним призером, поступившись переможниці з Німеччини Лізі Бреннауер. При цьому наша спортсменка випередила на 2,57секунди американку Евелін Стівенс.

23 вересня, в іспанському Понферраді на чемпіонаті світу з велоспорту на шосе жінки розіграли медалі в індивідуальній гонці з роздільним стартом на дистанції 29,5 км, повідомляє sportonline.

Відзначимо, що Соловей лідирувала на першій половині дистанції, проте в останньому секторі Бреннауер не тільки відіграла трисекундного відставання, а й відірвалася на 18,68 секунди.

Друга українка Тетяна Рябченко зайняла 20-е місце (+2.42,53) серед 47-ми учасниць.

В індивідуальній “розділці” в юніорів переміг німець Леннард каменів, випередивши американця Адриена Косту на 45 секунд. Бронзовим призером став австралієць Майкл Сторер.

Українці Марк Падун та Віталій Новаковський зайняли 16-е і 22-е місця відповідно, програвши переможцю більше двох хвилин.