Українські платникі податків продовжують оплачувати за котеджі екс-чиновників

Автор: Вадим Войтик

22 Чер, 2014 12:50

Поділитись публікацією
Українські платникі податків продовжують оплачувати за котеджі екс-чиновників

Держава не припинила багатомільйонне фінансування фешенебельних котеджів колишніх і нинішніх високопосадовців у Конча-Заспі та Пущі-Водиці. Там і досі на широку ногу живе українська еліта. Хоча прем’єр і погрожував виселити можновладців. 

Читайте також: У Франківську відкрили меморіали госпітальєру Сергію Морозу та воїну Руслану Бережному (ФОТО)

Ці елітні поселення колишніх чиновників – Яценюк і Турчинов назвали резерваціями минулого і пообіцяли розпродати. Але виявилось, елітні дачі не лише продавати не збираються, а й продовжують фінансувати з держбюджету. Садівники, покоївки і кухарі, як і раніше, обслуговують ВІП-мешканців державним коштом.

За височенними огорожами – державні дачі Ющенка, Кузьміна, Мороза і Марчука. Трохи далі від берега – будиночки екс-прокурорів, мерів та депутатів. Виявляється, вигнати колишніх чиновників з державної землі практично неможливо. Велика частина ВІП-мешканців поквапилася укласти з державою інвестдоговори – до 2050 року.

Окрім того, у Державному управлінні справами не приховують: держдачі “фінансуються у планових обсягах”. За останні півроку на обслуговування апартаментів колишніх “господарів життя” пішло понад 16 мільйонів гривень. Половину цих грошей направили уже після обіцянок влади позбутися елітних дач, – інформують Подробності.