Українські політики стверджують, що учасники АТО активно наступають на бойовиків

Автор: Людмила Баран

02 Jul, 2014 13:01

Поділитись публікацією
Українські політики стверджують, що учасники АТО активно наступають на бойовиків

Про це інформує Олександр Турчинов, а також Зорян Шкіряк.

“Перший день поновлення активної фази АТО. Коротко: Наступ. Сили Нацгвардії та ЗСУ, звільнили від російських найманців кілька стратегічно важливих міст у Донецькій та Луганській обл, а також відновили контроль над прикордонним пунтктом “Должанський”.

Потужними локальними ударами по базам і позиціям терористів знищено понад 1000 бойовиків. Сепаратисти готові складати зброю і намагаються домовитися про “коридор” в РФ, або гарантії амністії для тих хто не скоював важких злочинів. Звичайно, головні бої ще попереду і буде дуже важко, але в цілому динаміка позитивна. АТО буде тривати до перемоги!”, –написав на своїй сторінці у Фейсбуці політик Зорян Шкіряк.

“Збройні сили і Національна гвардія продовжують активний наступ на терористів і злочинців. І дії наших військових достатньо ефективні й результативні. Я маю переконання, що саме завдяки активних діям наших Збройних сил, нашої Національної гвардії ми повністю розчистимо від терористів і звільнимо від загарбників схід нашої України – і Донецька, і Луганська області знову будуть жити у мирі і працювати разом на могутню, сильну Україну. Слава Україні!”, – заявив голова ВР Олександр Турчинов, повідомляє УП.