Українські військові діляться продуктами з мирними мешканцям Донбасу

Автор: Турій Роман

03 Aug, 2014 11:33

Поділитись публікацією
Українські військові діляться продуктами з мирними мешканцям Донбасу

Військовослужбовці Збройних Сил України продовжують допомагати мешканцям звільнених територій Донбасу. Ремонтують знищені терористами комунікації, налагоджують інформування населення про останні події в Україні та світі. Та, напевно, найважливіше – привозять та роздають продукти. Так, на одному з блокпостів, що прикривають донецьке містечко Дебальцеве, українські воїни організували пункт безкоштовної роздачі хліба, круп, макаронів, картоплі та інших продуктів.

Читайте також: «Книжкова сотня» допомагає лікуванню поранених в АТО

Ідея поділитися з населенням продуктами на блокпосту прийшла сама – собою. Адже тут відбувається чималий рух транспорту та людей. Чи не щохвилини проїжджають автомобілі та автобуси з біженцями, яким пощастило вирватись з території, яку окупували маргінали. Люди покидали свої оселі, забираючи лише найнеобхідніші речі. Вони розповіли, що на блокпостах, які контролюють російські найманці, в них забирали не тільки речі, алей продукти.

– Після перевірки документів у людей та їхніх автомобілів на нашому блокпості, ми пропонуємо всю їжу, яку маємо, – розповідає чатовий блокпосту Андрій. – І відразу наголошуємо, що це безкоштовно. Адже люди розповідають, що терористи нічого для них не робили за просто так. Якщо бачимо, що в машині діти, відразу даємо ще кілька банок згущеного молока чи пакет цукерок. І, звичайно, воду.

Військові просять людей брати продуктів як можна більше, щоб вони могли поділитись їжею з іншими біженцями, які цього потребують. Звичайно, така робота наших бійців діє на мешканців Донбасу краще, ніж будь-яка пропаганда.

– ДНРівці постійно розповідали про те, які жахіття чекають на нас, якщо сюди прийде українська армія, – ділиться мешканка міста Дебальцеве Ліна. – Вони казали, що прийдуть якісь «правий сектор», «бандерівці», «карателі»… Що нас будуть грабувати і розстрілювати. Та нічого такого немає. Навпаки, наші солдати допомагають нам відновлювати знищені цими ДНРівцями будинки. Постійно привозять та роздають нам продукти. Тепер ми розуміємо, як нас обманювали і брехали нам.


Тарас Грень.
Фото автора.

Теги: