Українські волейболістки стали чемпіонками Євроліги в Івано-Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

10 Лип, 2017 08:08

Дев’ятого липня в Івано-Франківську відбувся другий фінальний матч жіночої Євроліги сезону 2017 року. Національна збірна України приймала команду Фінляндії.

В першій зустрічі на майданчику суперниць наші волейболістки здобули перемогу з рахунком 3: 1. Тому для загального успіху українкам треба було виграти у гостей з будь-яким рахунком або навіть можна було програти в п’яти сетах.

В переповненому фанатами манежі коледжу фізвиховання перша партія для господарок склалася невдало. В її середині вони занадто далеко відпустили фінську команду 11:19 і вже вирівняти становище у них не вийшло – 17:25.

Друга партія проходила в дуже впертій боротьбі. Найчастіше в ній в рахунку вела збірна України, яка в кінцівці партії схилила шальки терезів на свій бік 25:23. Вирішальною в цій грі і в усьому фінальному протистоянні стала третя партія. Причому всі найцікавіші події відбулися в кінцівці сету. Наша команда впевнено вела гру і постійно була попереду аж до рахунком 21:18. Але тут господарі майданчика програли п’ять очок поспіль і виявилися вже в ролі наздоганяючих 21:23. Далі рахунок став 23:23 після чого фінська збірна заробила сетбол 23:24. У такій складній ситуації українські волейболістки продовжували боротися і зуміли виграти партію 27:25.

Четверту партію господарки майданчика також виграли – 25:16 і слідом за чоловіками вперше стали переможницями Євроліги.

Збірна України в цьому поєдинку грала в такому складі: Олена Новгородченко (набрала 2 очки), Надія Кодола (19), Ірина Трушкіна (9), Карина Денисова (7), Анна Степанюк (19), Світлана Дорсман (10), Аліна Степанчук (ліберо) – стартовий склад. На заміну виходили Анастасія Чернуха (7), Марина Дегтярьова (0).