Український фільм “Плем’я” взяв гран-прі міжнародного кінофестивалю

Автор: Турій Роман

21 Лип, 2014 11:46

Поділитись публікацією
Український фільм “Плем’я” взяв гран-прі міжнародного кінофестивалю

Переможцем 11-го міжнародного кінофестивалю “Золотий абрикос” став фільм українського режисера Мирослава Слабошпицького “Плем’я”. Фільм відзнятий на мові глухонімих посів перше місце в Єревані.

«Плем’я» — інноваційний фільм-експеримент режисера Мирослава Слабошпицького, в якому ролі грають глухонімі та непрофесійні актори.

Журі 11-го “Золотого абрикоса” під головуванням директора Римського міжнародного фестивалю Марко Мюллера вручило гран-прі картині М.Слабошпицького, вибравши його з 12 конкурсних фільмів. В основному конкурсі брали участь картини з США, Греції, Великобританії, Бразилії, Румунії, Німеччини, Італії.

Картина розповідає про життя вихованців інтернату для глухонімих підлітків. У центрі оповідання – вихованець інтернату, новачок Сергій, який стає частиною інтернетівської кримінальної структури “Плем’я”. Фільм знятий на мові глухонімих, у ньому знялися глухонімі актори.

Світова прем’єра “Племені” пройшла в травні на Канському фестивалі, де картина брала участь в конкурсі програми “Тиждень критики” і стала переможцем у цій програмі, а також завоювала приз “Одкровення”.

Прем’єра у кінотеатрах України запланована на 11 вересня 2014 року.