Український стартап Ecoisme, вийшов на міжнародний краудфандинг (ФОТО)

Автор: Турій Роман

20 May, 2015 14:10

Український стартап Ecoisme, вийшов на міжнародний краудфандинг (ФОТО)
Система енергоменеджменту Ecoisme розпочала свою кампанію по збору коштів на міжнародній краудфандинговій платформі Indiegogo.

Ecoisme розроблений українцями Іваном Пасічником, Назаром Мокринський, Олександром та Антоном Дятловим.

Раніше розробники Ecoisme потрапили до списку 100 новаторів Європи, які“використовують нові технології у своїх галузях, і їх діяльність має позитивний вплив на економіку, науку, культуру і місцеві громади”.

Ecoisme може визначити всі види побутової техніки, перевірити їх енергоефективність і запропонувати кращі способи економії електроенергії.

Система надсилає моментальні нагадування на мобільний телефон, якщо прилади, на кшталт  праски, електричної духовки чи кондиціонера залишилися включеними.

В особистому профілі батьки можуть відслідковувати активність дітей, перевіряючи, в який час використовувалися телевізор чи приставка. Ecoisme може розпізнавати всі пристрої та інтегруватися з існуючими розумними приладами, такими як NEST або WeMo, роблячи ваш будинок значно “розумнішим”.

Як це працює:

– Аналіз потужності використовується для визначення простих пристроїв, як чайник або праска. Ці пристрої залишають відбитки в енергоспоживанні, що дозволяє Ecoisme з легкістю визначати кожний з них.

– Спектральний аналіз розпізнає такі пристрої, як телевізори, ноутбуки або зарядку для телефону, використовуючи імпульсні блоки живлення. Шум, що виробляється в спектрі, може індивідуально ідентифікувати кожен пристрій, аж до конкретних брендів товарів.

– Клема підключається для вимірювання струму. Напруга, частота і потужність вимірюється за допомогою підключення вилки до розетки.

“Ми витратили майже два роки на розробку Ecoisme і знайшли найкраще та просте рішення для відстеження енергоспоживання. Одного сенсора достатньо, щоб зробити ваш будинок по-справжньому розумним”, – каже Іван Пасічник, СЕО Ecoisme.

“Незважаючи на те, що Ecoisme використовує складну і потужну технологію, система дуже проста у використанні. Вона як Shazam тільки для енергоспоживання”, – додає він.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry