Український плавець Романчук взяв “бронзу” на Олімпіаді – вона четверта для України

29 Jul, 2021 08:23

Український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем, напередодні він встановив олімпійський рекорд.

“Золото” виграв американець Роберт Фінк, а срібну медаль здобув італієць Грегоріо Палтеріні.

Романчук посів третє місце із результатом у 7:42.11. Фінк та Палтеріні фінішували із часом в 7:41.87 та 7:42.11 відповідно.

Українець Сергій Фролов до фінішу прийшов шостим, хоча під час запливу періодично виривався у першу трійку.

Призер Олімпійських ігор подякував вболівальникам за підтримку. Хоча плавець і не приховує, що сподівався покращити свій олімпійський рекорд, який встановив напередодні, проте відзначив, що його радує те, що рекорд так і не перевершили.

“До цієї нагороди я йшов 18 років. З 6 років, коли почав займатися плаванням та прийшов до свого тренера Петра Нагорного, разом з яким і вдалося досягти всіх результатів. Звичайно, без нього б нічого цього не було”, – сказав Романчук.

Нагадаємо, українець виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28. Таким чином, він встановив Олімпійський та національний рекорд.

Наразі Україна взяла в Токіо чотири бронзові медалі.