Українці охоче купують туалетний папір із Януковичем та килимки для ніг

Автор: Турій Роман

27 Jul, 2014 08:50

Поділитись публікацією
Українці охоче купують туалетний папір із Януковичем та килимки для ніг

На товарах з Януковичем можна заробити від 600 до тисячі гривень на день.

Про це кореспонденту Gazeta.uaповідомив продавець сувенірних товарівАндрій Любінін з Одеси.

“Як тільки Янукович втік брали золоті унітази та батони. Тепер більше беруть килимки для ніг із написами “Витирайте об мене ноги” та портретом колишнього президента і масово скуповують туалетний папір. На ньому Янукович із трохи висолопленим язиком обіцяє відчути кожного”.

Найбільше сувенірів беруть на подарунки іноземці.

“Скуповують цілими партіями. Не можуть повірити, що це наш колишній президент. На минулому тижні взяли близько сотні килимків в номера на базу відпочинку під Одесою. Вчора власник звонив знову, каже мабуть через ті килимки в нього побільшало клієнтів. Замовив ще партію, – каже Любінін. – Нещодавно з’явилися футболки з написами “Його розшукує міліція” їх беруть менше.

Найдешевше коштує туалетний папір в рулоні. Пачка — 15 гривень. Такий же без портрета в магазині обійдеться у 6 гривень. Найдорожче — килимок для ніг за 120 гривень.
“На кожному товарі маємо від 10 до 50 гривень заробітку. За день продаю понад 30 різних януковичів. Такі ж заробітки мав колись на помаранчевій революції. Після того було затишшя і сувенірів ніхто не купував”.