Українці запустили сервіс для вивчення англійської за допомогою кіно

Автор: Людмила Баран

01 Гру, 2016 19:02

Українці запустили сервіс для вивчення англійської за допомогою кіно
Кияни Назар і Наталія Бартосік створили сервіс «КіноМова». На ньому можна прослухати фрази розмовної англійської з вуст героїв кінокласики.

Поки що сервіс існує в альфа-версії, тому доступних фраз на ньому всього 16. Якщо користувачам сподобається ідея, розробники обіцяють запустити повноцінний проект. Сервіс орієнтований на людей, які лише починають вивчати англійську і шукають альтернативу граматичному підходу в традиційній освіті, пише “Студвей”.

 На сайті мова подається не у вигляді друкованих слів, діалогів і текстів, а у вигляді уривків з відомих англомовних фільмів. Це дозволяє бачити конкретні життєві ситуації, відчувати емоції акторів та чути різні діалекти.

Назар і Наталія вважають, що зразки вимови різними голосами і в різних формах (американською і британською) допоможуть краще розуміти мову на слух, а також зменшать ризик появи слов’янського акценту.

«Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їх субтитрів. Потім на базі пакету для статистичного аналізу великих даних відібрали найбільш вживані фрази і створили з них найцікавіші уривки», — розповів Назар.

Сервіс повністю безкоштовний. Поки що його команда складається з двох осіб. Розробники готові прийняти будь-кого, хто хоче допомогти. Остаточна версія матиме більш ніж 400 фраз зі 100 фільмів, які ознайомлять із поширеною лексикою. Також планують дати можливість користувачам озвучувати фрагменти фільмів власним голосом, щоб практикуватися у вимові.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...