Українці запустили сервіс пошуку подорожей не за напрямком, а за бюджетом

Автор: Вадим Войтик

02 Aug, 2015 23:15

Поділитись публікацією
Українці запустили сервіс пошуку подорожей не за напрямком, а за бюджетом

Двоє українців запустили онлайн-сервіс Tripmydream, який, на відміну від схожих сервісів, підшукує подорож без вказівки точки призначення.

Досить вписати в форму місто вильоту, період і вид відпочинку (зимовий / літній / екскурсійний), планований бюджет – і Tripmydream видасть самі відповідні і економні результати. А якщо таких немає, запропонує «накинути грошенят», – повідомляє сайт АІН.

У алгоритми пошуку закладена експертиза мандрівників і дані про готелі і перельоти, з урахуванням чого і формуються найбільш релевантні пропозиції. У наступній версії Tripmydream також рекомендуватиме, в які дати куди краще полетіти, пропонуватиме альтернативні аеропорти в рамках однієї візи і спробує істотно здешевити перельоти за рахунок комбінації регулярних рейсів і лоукостів.

Робота над проектом почалася в січні 2013 року, а сам сервіс запустився в квітні цього року. На сьогодні в команді стартапу сім чоловік і ще стільки ж допомагають позаштатно. Особистості творців не розголошуються, проте повідомляється, що початкові інвестиції в Tripmydream склали близько $ 300 000, які один із засновників виручив від продажу своєї квартири в Києві.

Незважаючи на те, що сервіс ще молодий, він вже встиг заручитися стратегічного партнерства з такими мамонтами індустрії, як Booking.com (партнер по пошуку готелів), а також Skyscanner, Tickets.ua, OneTwoTrip (партнери по пошуку перельотів). Комісію з користувачів Tripmydream не бере, а заробляє по моделі affiliate program: «Наші партнери діляться з нами своєю комісією. Для кінцевого покупця ціна не змінюється, а партнери заробляють менше».

За даними стартапу, за час тестового періоду роботи сайту з травня по червень Tripmydream зробив близько 100 продажів. Через рік команда хоче вийти на 2000-3000 продажів на місяць, а також масштабуватися на міжнародні ринки.

Tripmydream