Українцям презентували альманах «Майдан. (Р)еволюція духу»

Автор: Турій Роман

22 Jul, 2014 11:13

Поділитись публікацією
Українцям презентували альманах «Майдан. (Р)еволюція духу»

“Народу України присвячується”, – такий напис зображений на першій сторінці альманаху. Це історично-культорологічний збірник, який містить свідчення очевидців, близько двохсот фотографій, есеї, репродукції та революційні вірші.

За задумом, альманах – це тільки початок великого проекту про Майдан, який має стати аргументованою відповіддю на російську пропаганду.

Автором та куратором цього масштабного проекту виступив відомий український музикант, письменник та телеведучий Антін Мухарський.

В книзі, ілюстрованій понад 200-ми фотографіями, зібрано свідчення очевидців, а також історичні, культурологічні та філософські статті та есе, що висвітлюють події української революції в період з листопада 2013 до лютого 2014 років.

Серед авторів такі відомі українські письменники як Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Ірена Карпа, філософи, історики та культурологи Сергій Дацюк, Тарас Возняк, Ярослав Грицак,  Євген Сверстюк та інші. Також окремі розділи представляють інтерв’ю з очевидцями та безпосередніми учасниками Майдану, а також розділ революційної поезії.
Книга вийшла у видавництві “Наш Формат”. 24 липня збірник презентують на Майдані Незалежності. Альманах «Майдан. (Р)еволюція духу» вже скоро з’явиться на книжкових полицях за ціною 70 гривень.