“Укренерго” погодило нові графіки обмежень та вимкнень світла на випадок атаки ворогом енергооб’єктів, – повідомили у “Прикарпаттяобленерго”

Автор: Андрій Макітра

01 Вер, 2023 18:10

Поділитись публікацією
“Укренерго” погодило нові графіки обмежень та вимкнень світла на випадок атаки ворогом енергооб’єктів, – повідомили у “Прикарпаттяобленерго”

Енергетики розробили нові графіки можливих обмежень та вимкнень світла, які почнуть діяти з 1 жовтня 2023 року та будуть чинними до 30 вересня 2024 року включно. Переглянути їх можна на сайті “Прикарпаттяобленерго”.

Про це пише “Галка” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”.

Графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) та графіки обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ), графіки аварійного відключення споживачів електричної енергії (ГАВ), автоматичне частотне розвантаження (АЧР) були розроблені АТ «Прикарпаттяобленерго» та погоджені у Регіональному диспетчерському центрі Західного регіону НЕК «УКРЕНЕРГО» та Івано-Франківською Обласною Військовою Адміністрацією.

“Якщо ворог знову розпочне атаки на українські об’єкти енергетики, внаслідок чого виникне дефіцит в енергосистемі, тоді графіки будуть застосовані”, – повідомляють енергетики.

Рішення про запровадження графіків приймає НЕК «УКРЕНЕРГО» за погодження профільного міністерства та доводить до обов’язкового виконання для всіх енергокомпаній. У разі введення графіків, користувачів буде повідомлено заздалегідь.

Знайти графіки можна в “Додатку №5” на головній сторінці сайту “Прикарпаттяобленерго” (на сайті натиснути – «Укласти договір» – «Укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії для юридичного (побутового) споживача» – нижче у списку Додаток №5).

АТ «Прикарпаттяобленерго» звернулось до установ, підприємств та організацій:

“На випадок вимкнення електропостачання необхідно виконати комплекс заходів щодо забезпечення встановлених режимів електроспоживання (визначення струмоприймачів, які підлягатимуть обмеженню і відключенню, осіб, відповідальних за виконання встановлених режимів, порядку оповіщення персоналу), а також розробити організаційно-технічні заходи з безаварійної зупинки окремих виробництв та використання власних резервних джерел живлення”.

Читайте також: Графіки погодинних вимкнень світла для Прикарпаття на 13 червня